Bursa Vinil Tabela

Vinil germe tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin(branda'nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Vinil germe tabela, kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.

Fiyat olarak kasa düzeneği ve doğal olarak ışıksız olan çeşidi daha uygun fiyatlı satılmaktadır.


VİNİL TABELADA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER :

1- Kullanılan vinil'in(branda'nın) ışıklı ve ışıksız tabelalarda ayrı ayrı kullanıldığına dikkat edilmelidir.Işıklı vinil germe tabelalarda kullanılan vinil yani branda nın ışıklı tabelalara uyumlu olması gerekmektedir.Işıksız yani kasasız vinil için kullanılan vinilin, ışıklı vinil tabela için kullanılması maliyeti düşürebilir ancak yeterli ışığı sızdıramayabilir.

2- Vinilin germeye dayanıklı olması ve uzun yıllar bozulmadan kalabilmesi için gramajının tabela büyüklüğüne uygun seçilmesi gerekmektedir.

3- Işıklı vinil germe tabela'nın ışıklarının zamanla bozulabileceği düşünülmeli ve tabelanın kapaklı üretilmesi gerekmektedir.

Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Foto Galeri

Firmanız için gerekli tüm dijital baskılı vinil tabela,işlerinizde kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktayız. Vinil Tabela işlerinizde istenilen ebatlarda işyeri tabelası, cephe giydirme çalışmalarında sizlere bursa dijital baskı alanında grafik tasarım ekibi ile reklam hizmeti sunmaktadır. Yüksek çözünürlüklü vinil baskı çalışmalarınızda her ebatta baskı yapılmaktadır.
Hizmet Bölgelerimiz: osmangazi vinil tabela, nilüfer vinil tabela, yıldırım vinil tabela

Vinil Tabela Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Vinil Tabela Nedir?: Vinil germe tabela, diğer tabela modellerine göre daha ucuzdur. Vinil tabela modeli ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Işıklı vinil tabelada dikkat edilmesi gereken husus vinilin kaliteli ve ışık geçiren vinil olmasıdır. Bu iki modelde profil kasanın üstüne zımba veya alüminyum aparatla gerilir. Vinil Tabelalar 5x50 metre boyutunda tek parça olarak basılabilir. Dijital baskı sistemleri sayesinde geçişli renkler sağlandığından dolayı ve ekonomik olduğu için günümüzde hala sık kullanılan bir modeldir.

Nerelerde Kullanılır?: Bina Cephe Giydirme, İşyeri Tabelası, Işıklı Vinil Totemler.


Bursa Vinil Tabela Fiyatları
Yüksek çözünürlüklü vinil baskılı tabela çalışmalarınızda istediğiniz ölçülerde baskı ve tabela yapılmaktadır.