Bursa One Way Vision Baskı

One Way Vision, delikli folyo olarakta bilinen bu malzemenin arka yüzeyi siyah ve yapışkanlı, baskı yapılan ön yüzeyi beyazdır. One way vision uygulanan camlarda içeriden dışarıyı görebilirsiniz fakat dışardan içeriye bakıldığında içeride ışık yoksa içerisi görünmez.

Baskı yapılacak olan yüzey ak renklidir. Bunun sebebi yapılacak olan baskılarda daha iyi sonuç almak adına zeminin beyaz olması, üstüne atılacak boyaların altından zeminin gözükmemesidir. Yapışkanlı tarafın rengi ise siyahtır.

Bunun sebebi ise one way vision baskı uygulanmış olan cam bir yüzeyin, içerden dışarıya bakıldığında görünür, Dışardan içeriye bakıldığında ise, camın üstünde herhangi bir reklam olduğunun anlaşılmamasını sağlamaktır. Genel oalarak camların renginin siyah olduğu yönündedir.

Bu nedenle yapışkanlı yüzey siyah renkli olarak üretilmektedir. Cam yüzeylerde uygulanan metot sayesinde, yapının dahil tarafından dışarının görülmesini imkan sağlayacak biçimde yapı giydirme işlemleri yapılabilmektedir.

One Way Vision Avantajları Nelerdir?

İşlemin en büyük avantajı cam yüzeylerde, bakıldığında dışarıyı görebilme imkanı sağlamasıdır. 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi sayesinde uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleştirilirse amaç tatmin edici sonuçlar ortaya çıkması sağlanabilir. Ayrıca kullanılan malzemenin yapışkanı ne kadar güçli ve kaliteli ise çapları ne kadar küçük olursa,görsellik açısından da o kadar iyi sonuç verecektir.

İnce olduğu kadar dayanıklı da bir malzemeden üretilmektedir. Bu nedenle formunu korumak konusunda oldukça başarılıdır.

Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Firmanız için gerekli tüm dijital baskı işlerinizde branda, folyo, oneway vision ve dekota foreks baskı uygulamalarınızda kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktayız. One way vision baskı işlerinizde istenilen ebatlarda cam vitrin üzeri, iç mekan baskı çalışmalarında sizlere bursa dijital baskı alanında grafik tasarım ekibi ile reklam hizmeti sunmaktadır. Yüksek çözünürlüklü baskı çalışmalarınızda her ebatta baskı yapılmaktadır.
Hizmet Bölgelerimiz: osmangazi one way vision baskı, nilüfer one way vision baskı, yıldırım one way vision baskı

One Way Vision Nerelerde Kullanılır?

One way vision tanıtım ve reklam söktörünün yoğunlukla kullandığı, PVC türünde delikli folyo olarak anılan arkası yapışkanlı ve siyah renkli baskı envanteridir. Folyo, birçok yüzeye yapışması(uygulanması) nedeniyle çok tercih edilmektedir. Kendinden yapışkanlı folyo, suya ve neme karşı dayanıklıdır. Folyonun ortalama kalınlığı 0,08 mikron kalınlığındadır.

Ön yüzü baskılı arka yüzü siyah olduğu için dış mekan cama uygulandığı zaman içeriden dışarısı kolaylıkla görülmektedir. Dışarıdan ise baskılı olan yüzey gözüktüğü için içerisi gözükmemektedir.

Nerelerde Kullanılır?: Cam Vitrin Giydirmesi, Bina Cam Cephe Giydirme, Araç Cam Giydirme, İç Mekan Cam Giydirme.

Bursa Oneway Vision Baskı Fiyatları
Yüksek çözünürlüklü folyo ve branda baskı çalışmalarınızda istediğiniz ölçülerde basım yapılmaktadır.

İlgili Baskı Ürünleri

Vinil Baskı

Baskılı vinil hem afiş olarak hemde profil karkasa gerilerek tabela olarak kullanılabilir. Rüzgara alan alanlarda delikli Mesh adında vinil çeşidi kullanılır.

Foreks Baskı

Dekota foreks, üzerine solvent baskı ve folyo uygulama yapılabilen PVC malzemedir. Kalınlığı 2.8mm ile 18mm arasında değişmektedir.

Folyo Baskı

Folyo baskı en çok kullanılan bir üründür.İç ve dış mekanlarda kullanılır ki bunun en büyük nedeni kullanımının rahat uzun ömürlü ve maliyetinin düşük olmasıdır.

Cam Vitrin Yazıları

Cam Yazıları - Vitrin Yazıları genelde ürün tanıtımlarında ve kampanyalarda bilgi vermek amacı ile kullanılır. Folyo Kesim veya Bas-Kes teknolojisi ile üretilip cam yüzeylere uygulanır.