Bursa Folyo Baskı

PVC ürün olan folyo reklam, tanıtımlarda ve dekorasyon sektöründe farklı tekniklerde kullanılan bir malzemedir. Folyo ürünü en çok baskı ve reklam sektöründe kullanılmaktadır.
Folyo , kendinden yapışkanlı , arkasında yağlı koruma kağıdı bulunan reklam ürünlerinde sıklıkla kullanılan önemli dijital baskı ürünlerindendir.

İster folyo üzeri dijital baskı yapılarak , istenirse boş olarak kullanılabilir. Uygulanacak alanın temiz ve pürüzsüz olması uygulama kalitesi açısından önemlidir.

Folyo malzemesi iç mekan folyo ve dış mekan folyo olarak 2’ye ayrılır.
- İç mekan folyo baskı : Adından da anlaşılacağı üzere iç mekan da kullanılabilinen baskı çeşididir. Su bazlı boyalarla baskı yapılması sebebiyle sağlığınızı tehdit edecek herhangi bir sorun teşkil etmez.

- Dış mekan folyo baskı: Dış mekan folyo her türlü hava şartına dayanıklı bir üründür. Folyo üzerine yapılacak olan baskıda solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Bu sayede boyanın dayanıklılık ömrü de arttırılmış olur. Dış mekan folyo baskı düşük maliyetinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. İmal edilen görsel ürün iç mekanda kullanılacaksa dış mekan baskı üzeri laminasyon tekniği kullanılabilir.
Folyo Baskılar; Solvent bazlı boyalar ile folyo üzerine işlenen, arka yüzeyi yapışkan mat veya parlak kağıt olup, policarbon, dekota, pleksi ve alüminyum gibi zeminlere yapıştırılan folyo baskı, dayanıklı, uzun süre kullanılan, doğal ve çok tercih edilen digital baskı türüdür. Folyo baskılar firmamız tarafından uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Foto Galeri

Firmanız için gerekli tüm dijital baskı işlerinizde branda, folyo, oneway vision ve dekota foreks baskı uygulamalarınızda kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktayız. Folyo baskı işlerinizde istenilen ebatlarda cam vitrin üzeri, dükkan kolonları, iç mekan baskı çalışmalarında sizlere bursa dijital baskı alanında grafik tasarım ekibi ile reklam hizmeti sunmaktadır. Yüksek çözünürlüklü folyo ve vinil baskı çalışmalarınızda her ebatta baskı yapılmaktadır.
Hizmet Bölgelerimiz: osmangazi dijital baskı, nilüfer dijital baskı, yıldırım dijital baskı

Folyo Baskı Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Folyolar tanıtım ve reklam söktörünün yoğunlukla kullandığı, PVC türünde arkası yapışkanlı bir baskı envanteridir. Folyo, birçok yüzeye yapışması(uygulanması) nedeniyle çok tercih edilmektedir. Kendinden yapışkanlı folyo, suya ve neme karşı dayanıklıdır. Folyonun ortalama kalınlığı 0,08 mikron kalınlığındadır.
Sınırsız renk seçeneği, uygun fiyat ve hızlı teslimat, sıklıkla tercih edilmesini sağlamıştır.

Nerelerde Kullanılır?: Cam Vitrin Giydirmesi, Bina Cephe Giydirme, Araç Giydirme, İç Mekan Dekorasyon, Etiket-Sticker, Uyarı İkaz Levhaları.

Bursa FOLYO BASKI FİYATLARI
Yüksek çözünürlüklü folyo ve branda baskı çalışmalarınızda istediğiniz ölçülerde basım yapılmaktadır.

Dijital Baskı Modelleri

One Way Vision Baskı

One way vision uygulanan camlarda içeriden dışarıyı görebilirsiniz fakat dışardan içeriye bakıldığında içeride ışık yoksa içerisi görünmez.

Vinil Baskı

Baskılı vinil hem afiş olarak hemde profil karkasa gerilerek tabela olarak kullanılabilir. Rüzgara alan alanlarda delikli Mesh adında vinil çeşidi kullanılır.

Foreks Baskı

Dekota foreks, üzerine solvent baskı ve folyo uygulama yapılabilen PVC malzemedir. Kalınlığı 2.8mm ile 18mm arasında değişmektedir.

Cam Vitrin Yazıları

Cam Yazıları - Vitrin Yazıları genelde ürün tanıtımlarında ve kampanyalarda bilgi vermek amacı ile kullanılır. Folyo Kesim veya Bas-Kes teknolojisi ile üretilip cam yüzeylere uygulanır.