Bursa Vinil Baskı

Hem iç mekande hem de dış mekanda kullanılabilen, dökme ve lamine çeşitleri bulunan vinil malzemeye solvent baskı yapılabilmektedir.

Baskılı vinil hem afiş olarak hemde profil karkasa gerilerek tabela olarak kullanılabilir. Rüzgara alan alanlarda delikli Mesh adında vinil çeşidi kullanılır.

Özellikleri sebebi ile yoğun bir şekilde talep görmekte olan bu vinilin en belirgin özelliği ise hem esnek hem de sağlam olmasıdır. Görsel bakımdan da ayrıca göz dolduran bu dijital baskı çeşidi, açık hava reklamcılığında yoğun olarak kullanılmaktadır.

Vinil baskı malzemeleri metrekare gramajlarına göre 280 – 320 – 480 – 520 gram olarak üretilmekte projeye uygun gramaj tercih edilerek ürün üzerine baskı yapılmaktadır.
Vinil malzemenin en büyük avantajı düşük maliyetli olmasının yanında çok büyük boyutlarda bile tek parça halinde baskı yapılabilmesine imkân tanımasıdır.
Bu sebeple dış cephe reklamcılığında en çok tercih edilen ürün haline gelmiştir.

Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Foto Galeri

Firmanız için gerekli tüm dijital baskı işlerinizde branda, folyo, oneway vision ve dekota foreks baskı uygulamalarınızda kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktayız. Folyo baskı işlerinizde istenilen ebatlarda cam vitrin üzeri, dükkan kolonları, iç mekan baskı çalışmalarında sizlere bursa dijital baskı alanında grafik tasarım ekibi ile reklam hizmeti sunmaktadır. Yüksek çözünürlüklü folyo ve vinil baskı çalışmalarınızda her ebatta baskı yapılmaktadır.
Hizmet Bölgelerimiz: osmangazi vinil baskı, nilüfer vinil baskı, yıldırım vinil baskı

Vinil Baskı Nerelerde Kullanılır?

Folyolar tanıtım ve reklam söktörünün yoğunlukla kullandığı, PVC türünde arkası yapışkanlı bir baskı envanteridir. Folyo, birçok yüzeye yapışması(uygulanması) nedeniyle çok tercih edilmektedir. Kendinden yapışkanlı folyo, suya ve neme karşı dayanıklıdır. Folyonun ortalama kalınlığı 0,08 mikron kalınlığındadır.
Sınırsız renk seçeneği, uygun fiyat ve hızlı teslimat, sıklıkla tercih edilmesini sağlamıştır.

Nerelerde Kullanılır?: Cam Vitrin Giydirmesi, Bina Cephe Giydirme, Araç Giydirme, İç Mekan Dekorasyon, Etiket-Sticker, Uyarı İkaz Levhaları.

Bursa FOLYO BASKI FİYATLARI
Yüksek çözünürlüklü folyo ve branda baskı çalışmalarınızda istediğiniz ölçülerde basım yapılmaktadır.

Vinil Baskı Uygulama Modelleri

Bursa Vini Tabela

Vinil Tabela

Vinil germe tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin, profil şaseye dört bir yandan gerilerek elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Işıklı Vinil Tabela

Işıklı Vinil Tabela

Dijital baskı yöntemi ile basılan ışıklı vinilin, profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan tabela çeşididir.

Bursa Afiş Baskı

Afiş Baskı

Afiş baskı, dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin, dört köşeye kuş gözü uygulanarak ip ile asılan bir reklam çeşididir..

Bursa Totem Tabela

Totem Tabela