Bursa Foreks Fotoblok Baskı

Dekota foreks, üzerine solvent baskı ve folyo uygulama yapılabilen PVC malzemedir.
Kalınlığı 2.8mm ile 18mm arasında değişmektedir.

Hafif ve sert bir yapıya sahip olan malzemenin taşınması ve montajı son derece kolaydır. Çift taraflı bant veya silikon ile zemine montajı yapılabilir.

Dekota Foreks Nerede Kullanılır?

Genelde vitrinlerde, fuarlarda tercih edilen plastik afiş malzemedir. Standart boyutları 156x305cm olduğundan dolayı büyük boyutlu poster olarak kullanılabilir.
Dekota foreks üzerine uygulanmış olan folyo, sökümü yapılıp tekrardan uygulanabilir. Genel olarak giriş tabelası, çıkış tabelası, uyarı levhaları, dönkartlar gibi birçok alanda kullanılabilir.

İlgili Dijital Baskı Ürünleri

Folyo Baskı

Folyo baskı en çok kullanılan bir üründür.İç ve dış mekanlarda kullanılır ki bunun en büyük nedeni kullanımının rahat uzun ömürlü ve maliyetinin düşük olmasıdır.

Vinil Baskı

Baskılı vinil hem afiş olarak hemde profil karkasa gerilerek tabela olarak kullanılabilir. Rüzgara alan alanlarda delikli Mesh adında vinil çeşidi kullanılır.

One Way Vision Baskı

One way vision uygulanan camlarda içeriden dışarıyı görebilirsiniz fakat dışardan içeriye bakıldığında içeride ışık yoksa içerisi görünmez.

Cam Vitrin Yazıları

Cam Yazıları - Vitrin Yazıları genelde ürün tanıtımlarında ve kampanyalarda bilgi vermek amacı ile kullanılır. Folyo Kesim veya Bas-Kes teknolojisi ile üretilip cam yüzeylere uygulanır.