Bursa Dijital Baskı

  Hemen Fiyat Teklifi Al

Bizden Fiyat Teklifi Almadan Karar Vermeyin.Dijital vinil baskı, lamine edilebilen veya şekillendirilebilen geniş format, tam renkli baskı sunar. Vinil baskı, arabaları, binaları ve pencereleri hem dahili hem de harici olarak dekore etmek için esnek, yüksek kaliteli bir çözüm sunar.

Dijital vinil baskı, lamine edilebilen veya şekillendirilebilen geniş format, tam renkli baskı sunar. Vinil ve PVC afişlerden araba giydirmelerine, duvar kaplamalarına ve sergi teşhirlerine kadar her şey için kullanılır; vinil baskı, arabaları, binaları ve pencereleri hem dahili hem de harici olarak dekore etmek için esnek, yüksek kaliteli bir çözüm sunar.

Vinil baskı başka ne için kullanılır ve diğer baskı seçeneklerine göre avantajları nelerdir?

Vinil Dijital Baskının Kullanım Alanları

Araçlar mükemmel bir reklam alanıdır ve vinil kaplamaların yardımıyla taşınabilir reklam panoları haline gelebilirler. Pek çok işletmenin, şirketin ve hizmetlerinin reklamını yapan renkli markalı tabelalarla minibüs, araba, motosiklet veya tekne filolarını özelleştirmeyi seçmesine şaşmamalı. HP Latex 310 gibi geniş formatlı yazıcılar sayesinde araç kaplamaları üretmek kolaydır ve bunlar takıldığında aracın yüzeyine sorunsuz ve kusursuz bir şekilde yapışır.

Vinil grafikler ayrıca perakende mağazalarında mağazanın içini dekore etmek için kullanılır. Yaratıcıdırlar, göz alıcıdırlar ve özellikle vitrinleri dekore ederken harika markalaşma fırsatları sunarlar. Vinil pencere kaplamaları, son derece etkileyici göründüğü için müşterileri mağazaya çekmeye gerçekten yardımcı olabilir. Daha küçük paneller sorunsuz bir şekilde birbirine takılabileceğinden, boyut da sorun değildir.

Vinil baskı ölçeğinin daha küçük ucunda, diğer popüler kullanımlar, rulo afişler, sergi standları ve büyük vinil tabelalar gibi afişleri içerir. Bunlar hava koşullarına dayanıklı ve dayanıklıdır, düşük maliyetle iç veya dış tabela sağlar.

Dijital Baskının Avantajları

Geniş kullanım yelpazesinin yanı sıra, işletmelerin vinil baskılı malzemeleri giderek daha fazla kullanmasının daha birçok nedeni var.

 • Uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Vinil baskıda dayanıklı, su geçirmez, çizilmeye karşı dayanıklı mürekkepler kullanılır, bu da çok çeşitli iç ve dış tabelalar oluşturmak için mükemmel olduğu anlamına gelir. Vinil malzemeler, ısı ve güneş ışığından soğuk ve yağışlı havaya kadar her şeye dayanabilir ve bu da onları sağlam bir yatırım haline getirir.
 • Uygun maliyetlidirler. Müşterilerinize vinil baskılı afişler, tabelalar veya ambalajlar sunacaksanız, makul bir kâr elde edeceğinizi bilmeniz gerekir. Vinil baskı o kadar uygun maliyetlidir ki, her büyüklükteki işletme vinil pazarlama malzemeleri satın alabilir - sadece mümkün olan en verimli yazıcıyı satın aldığınızdan emin olun.
 • Kaliteli. Dijital baskı teknolojisi, her vinil ürünün profesyonel, renkli ve yüksek kaliteli görünmesi anlamına gelir. Fotoğraf kalitesinde görseller kolaylıkla yazdırılır, bu da müşterileriniz için büyük bir kazanç olacağından emin olabilirsiniz.
 • Dijital baskı; vinil baskı, folyo baskı, pvc foreks baskı, mesh vinil baskı, billboard kağıdı gibi medyalara büyük ölçüde ve renkli baskı imkanı sunar.
  Vinil baskı ve folyo baskı araç kaplamalarına, duvar kaplamalarına kadar hem iç mekan hem de dış mekanda kullanılabilen yüksek kaliteli bir çözüm sunar. Bursa'da Dijital Baskı Merkezi'mi arıyorsunuz? Hızlı ve Kaliteli dijital baskı ve uygulama hizmetleri için fiyat teklifi alın.

  Bursa Folyo Baskı

  Folyo Baskı

  PVC ürün olan folyo reklam, tanıtımlarda ve dekorasyon sektöründe farklı tekniklerde kullanılan bir malzemedir. Folyo ürünü en çok baskı ve reklam sektöründe kullanılmaktadır.

  Bursa Vinil Baskı

  Vinil Baskı

  Hem iç mekande hem de dış mekanda kullanılabilen, dökme ve lamine çeşitleri bulunan vinil malzemeye solvent baskı yapılabilmektedir.

  Bursa One way Vision Baskı

  One Way Vision Baskı

  One way vision uygulanan camlarda içeriden dışarıyı görebilirsiniz fakat dışardan içeriye bakıldığında içeride ışık yoksa içerisi görünmez.

  Bursa Folyo Kesim

  Folyo Kesim

  Folyo, arka yüzü yapışkanlı olan ve sert zeminlere yapıştırabilen pvc bir malzemedir. Folyolar rakam, yazı, desen olarak kesilip uygulanabilir.

  Bursa Dekota Foreks Baskı ve Uygulama

  Foreks Baskı

  Dekota foreks, üzerine solvent baskı ve folyo uygulama yapılabilen PVC malzemedir. Genelde vitrinlerde, fuarlarda tercih edilen plastik afiş malzemedir.

  Bursa Araç Giydirme

  Araç Giydirme

  Rekabet arttıkça reklam çalışmalarıda bir o kadar önem kazanmakta ve müşteriye firmayı tanıtma çabaları artmaktadır. Siz yollarda işinize giderken aynı zamanda reklamınızıda yapmak istemezmisiniz?

  Bursa Cam Vitrin Yazıları

  Cam Vitrin Yazıları

  PVC ürün olan folyo reklam, tanıtımlarda ve dekorasyon sektöründe farklı tekniklerde kullanılan bir malzemedir. Folyo ürünü en çok baskı ve reklam sektöründe kullanılmaktadır.

  Bursa Uyarı İkaz Levhaları

  Uyarı İkaz Levhaları

  PVC ürün olan folyo reklam, tanıtımlarda ve dekorasyon sektöründe farklı tekniklerde kullanılan bir malzemedir. Folyo ürünü en çok baskı ve reklam sektöründe kullanılmaktadır.

  Bursa Dijital Baskı Fiyat Listesi

  Bursa'da hizmet veren Bursa Dijital Baskı firmamız, baskı çalışmalarınızı yüsek çözünürlüklü olarak istediğiniz ölçülerde üretmektedir.

  Folyo Dijital Baskı Fiyatları Ölçü UV Baskı Eco Solvent Baskı
 • Folyo Baskı
 • 250 TL 150 TL
 • Şeffaf Folyo Baskı
 • 275 TL 175 TL
 • Folyo Bas-Kes Etiket (Sticker)
 • 450 TL 350 TL
 • One Way Vision Baskı
 • 250 TL 150 TL
 • Vinil Baskı (Afiş Baskı)
 • 250 TL 150 TL
 • Mesh Vinil Baskı (Delikli Vinil)
 • 275 TL 175 TL
 • Dekota Foreks Baskı (2.5mm)
 • 600 TL 500 TL
 • Dekota Foreks Baskı (4.5mm)
 • 750 TL 650 TL
 • Dekota Foreks Baskı (7mm)
 • 1.000 TL 900 TL
  Son Güncelleme : 12.12.2022
  * Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
  * 10m² ve üzeri baskılarda bizimle iletişime geçiniz.
  * Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.

  Dijital Baskı Uygulamalarımız

  Bursa Dijital Baskı Hizmetlerimiz

  Bursa Dijital Baskı şubemizde tüm iç mekan ve dış mekan baskı işlerinde en kaliteli hizmeti sunarken grafik tasarım kısmımızla da sizlere firmanızın bütünlüğünü sağlayan, kurumsal yapınızı güçlendiren tasarım hizmeti de vermekteyiz. Firmaların tüm görsel folyo baskı, vinil baskı, folyo yazı kesim, one way vision baskı, foreks dekota baskı, araç giydirme ve uyarı ikaz levhaları çözümleri sunan Bursa Dijital Baskı hızlı ve kaliteli baskı parkuruyla sizlere hizmet sunmaktadır. İç ve dış mekanda kullandığımız 160cm ve 320cm'lik baskı alanına sahip yüksek çözünürlüklü dijital baskı makine parkurumuzla ve grafik tasarım ekibimizle tüm baskı işlerinizde çözüm sunuyoruz.
  Hizmet Bölgelerimiz: bursa dijital baskı, osmangazi dijital baskı, nilüfer dijital baskı, yıldırım dijital baskı

  Dijital Baskı Nedir?

  Dijital görsellerin, direk çeşitli ürünlerin (branda, folyo, kumaş, kağıt ve vb) üzerine profesyonel baskı işlemine denir. Tercih edilme sebebi ise gelişen teknoloji ile hem zaman hem maliyet tasarrufu sağlar. Büyük formatlı ve yüksek hacimli yazıcılar ile mürekkep püskürtülerek yazılır. Dijital baskı işlemlerinde, ofset baskı yöntemine göre daha hızlı baskıya alınması ve metal kalıpların olmaması nedeni ile tercih edilir.
  Büyük ebat dijital baskı siparişleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

  Dijital Baskı Merkezi

  Bursa Dijital Baskı Merkezi firması olarak gelişen ve globalleşen çağımızda, dijital dünyaya uygun bir tasarım modeli ortaya çıkarmaktayız. Sektörün öncülerinden biri olma başarısına sahip olan firmamız, tüm matbaa ve baskı ihtiyaçlarınızı tespit ederek bir an önce karşılanması için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Görsel metaryallerin üzerine kaliteli baskılar yapılmaktadır. Maliyet yönünden de bu yola başvurduğunuz an daha avantajlı olacağınızı söylemek isteriz. Web sayfamız üzerinde çeşitli dijital baskı hizmetlerini görebilirsiniz. Geniş bir baskı hizmet ağına sahip olduğumuzdan dolayı sizlere her alanda deneyimli ekibimiz aracılığı ile istenen dijital baskı hizmetlerini sunabilmekteyiz. Dijital baskının size sunacağı pek çok avantajlar bulunmaktadır. Bu avantajlara bakıldığında adet, tür, tasarım esnekliğinden tutunda hemen hemen bir çok farklı konuda sizlere büyük faydalar sağlamaktadır. Talepleriniz doğrultusunda firmamız afiş ve sticker gibi hizmetlerde siz değerli müşterilerimize kaliteli bir şekilde dijital baskı hizmeti sağlamaktadır. Baskı hızı oldukça kaliteli ve iyidir. Uzun süre beklemek zorunda kalmaksızın istenilen afişlerinizi gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Hem hız hem de maliyet yönünden yüzünüzü güldürecek avantaja sahip firmamız, Türkiye de ilk defa online baskı merkezi olarak hizmet vermektedir.

  Kaliteli dijital baskı hizmetlerimiz sayesinde artık ihtiyaçlarınız en kısa süre zarfı içerisinde yerine getirilmektedir. Online platform üzerinden hayallerinizi süsleyen tasarıma imza atabilirsiniz. Online sipariş portalımız sayesinde tüm işlemleriniz en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

  Branda Baskı

  Tüm dijital baskı işleriniz rengarenk tasarımlar ile hayat bulurken, davetiye ve farklı afişleriniz birinci sınıf kaliteye sahip olarak sizlere ulaştırılmaktadır. En çok tercih edilen hizmetlerimizin başında gelen Branda Baskı ilanlarınızın daha fark edilir ve dikkat çekici olmasına olanak sağlamaktadır. Dev ilanlarınız ve dış çevrenin olumsuz etkilerinden etkilenmeyen uzun ömürlü branda baskı modellerini sizler için tasarlıyoruz. Farklı bir baskı türümüzü oluşturan kumaş baskı ve folyo baskı modellerimiz ile istenilen amaca kolayca ulaşabilirsiniz. Billboard baskı tasarımlarınızı sitemiz araçlığı ile online olarak oturduğunuz noktadan kolayca oluşturabilir sadece bası görevini bizlere bırakabilirsiniz.

  Pankart Baskı

  Pankart fiyatları afişler konusunda sıra dışı tasarımlarımız, yaşam alanlarınızı güzelleştiren ve anlam katan kanvas tablo modellerinin her biri siz değerli müşterilerimiz için web sitemiz üzerinde satışa sunmaktayız. Pankart ürünlerine en kolay ulaşabilmeniz ve en çok tercih edilen ürünler ise şöyle; pankart yaptırma, pankart hazırlama, pankart yapımı, pankart örnekleri, pankart nerede yapılır gibi kelimeler ile ulaşabilirsiniz.

  Acil baskı seçeneklerinden yola çıkarak hızlı şekilde baskıların yapılarak ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik siparişlerinizi yalnızca online kanallar aracılığıyla vermek zorunda değilsiniz. Aynı zamanda telefon numaramızı tuşlayarak da siparişlerinizi oluşturmanız mümkün olacak.

  Baskı Çeşitlerimiz

  Birbirinden güzel baskı çeşitlerini ayağınıza seren profesyonel firmamız, ortaya koymuş olduğu hizmetleriyle beğeni toplamaya devam ediyor. Buna göre sizlerde artık her türlü ihtiyaçlarınızın karşılanması ve kusursuzluğa ulaşması için firmamıza başvurabilirsiniz. Geniş bir hizmet yelpazemizle sektörde dur durak demeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Magnet baskı, branda baskı, kumaş baskı, folyo baskı, billboard baskı, pankart afiş ve Atatürk posteri gibi pek çok tasarımlarımız bulunuyor. Buna göre artık sizlerde hangi konuda ihtiyacınız olursa olsun artık kısa süre içerisinde giderebileceğiniz bir firmaya sahip olacaksınız. Bundan sonra telaş yapmanıza gerek kalmayacak. Çünkü acil ihtiyaçlarınıza da anında yetişmek için gün sayıyoruz.

  Folyo Baskı

  Folyo ve kumaş olmak üzere çeşitli ürünler üzerine de kaliteli baskı teknikleri uygulamaktayız. Bu sayede ortaya görsel yönden fazlasıyla cezb edecek güzellikler ortaya çıkmaktadır. Birinci sınıf kalitede tasarımlar ortaya konulmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda da müşteri memnuniyetin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Teknolojinin hızla geliştiği şu dönemde fazlasıyla teknolojiden yararlanmaktadır. Üstelik tüm bunları da çalışmalarımıza en güzel şekilde yansıtmaktayız. Bayraktan tutunda poster ve tişörtlere kadar her alanda kusursuz bir baskı örneğini sergilemeye devam etmekteyiz. Bu konuda oldukça iddaalı olan profesyonel grafik tasarımcılarımız sayesinde hayal ettiğiniz baskılara ulaşacaksınız. Firmamızın en çok dikkat ettiği konulardan birisi de baskı sırasında hiçbir şekilde bir hataya yer verilmemesidir. Hataya yer verilmeden baskılarınız yapılmaktadır. Üst düzey teknolojilerden en güzel şekilde yararlanılarak hizmet verilmektedir. Web sayfamız üzerinden artık tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra ise en son aşama olarak ödemeye geçiş yapabilirsiniz. Son derece kolay bir şekilde ödeme talimatı vererek tasarımlarınızın bekleme yapılmadan elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Web sayfamız üzerinden artık tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra ise en son aşama olarak ödemeye geçiş yapabilirsiniz. Son derece kolay bir şekilde ödeme talimatı vererek tasarımlarınızın bekleme yapılmadan elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Web sayfamız üzerinden artık tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra ise en son aşama olarak ödemeye geçiş yapabilirsiniz. Son derece kolay bir şekilde ödeme talimatı vererek tasarımlarınızın bekleme yapılmadan elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  Online Dijital Baskı

  Matbaa sektörünün bir numaralı isimlerinden biri olma başarısına sahibiz. Her geçen gün kendimizi verdiğimiz hizmetler konusunda da geliştirmekteyiz. Bu durum bizlere olumlu olarak geri dönmektedir. Çünkü her geçen gün müşteri referanslarımız da bir artış yaşanmaktadır. Online dijital baskı konusunda üst düzey kalitede bir hizmet ortaya koymak istiyorsanız hemen firmamıza ulaşabilirsiniz. Her geçen gün bu konuda kendimizi geliştirmek için uğraşmaktayız. Amacımız müşteri memnuniyetlerini daha yüksek seviyeye ulaştırmak olduğunu söyleyebiliriz. Sadece bununla sınırlı kalmayarak aynı zamanda değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerimizden ekonomik rakamları sunmaya gayret ediyoruz. Ekonomik baskı isteyenlerin vazgeçemediği adreslerden biri olma özelliğine sahibiz. O halde sizlerde baskı konusunda titiz bir çalışma ortaya koyan firmamızdan yararlanabilirsiniz. Bundan böyle yüzlerce tasarım arasından hangisi size en uygunsa seçerek tasarımın oluşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca tasarımlarımız geniş yelpazeye ayrılmaktadır.