Bursa Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela iç ve dış mekanlarda değişik tarzlarda ışıklı, ışıksız kullanılmakta, şık ve kibar duruşu nedeniyle birçok yerde, özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı yerlerdeki işyerlerinde tercih edilmektedir. Kutu harf tabela iç ve dış mekan kullanımına göre iki türlü üretim şekli vardır.

Tabakalar Router ve Lazer yardımıyla harf şeklini aldıktan sonra istenilen rengin verilmesi için kullanılan malzemeye göre boyanmalıdır.Harfler dekota malzemeden kesilmişse sanayi tipi dediğimiz boya seçilmeli, ve boya kompresörlü tabanca yardımıyla harflerin üzerine püskürtülerek renklendirilmektedir.
Kullanılan malzeme çeşitleri:

 • Dekota
 • Pleksiglas
 • Alüminyum
 • Paslanmaz Krom ve Altın
 • Strafor Köpük.
 • Bu malzemeler değişik kalınlıklarda, belirli tabakalar halinde satılmaktadır.

  Eğer madeni malzeme kullnılarak harfler kesilmişse, ozaman harfler fırınlanarak -fırın boya kullnılarak- boyanmalıdır.Aksi taktirde ileriki zamanlarda harflerin boyaları sorun çıkarabilirler.

  İç mekanlarda ise, dış mekanlarda kullanılan kutu harf tabela malzemelerin tamamı kullanılabilir.Eğer iç mekan, nem gibi dış etkenlerin az olduğu bir yer ise malzeme olarak sıkıştırılmış köpük seçilebilir.

  Bu malzemeyi kullanmanın avantajı, fiyatıdır.Diğer harf malzemelerine göre ucuz olduğundan, kutu harf tabela fiyatını da doğrudan etkileyecektir.

  Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.
  Bursa Işıklı Kutu Harf Tabela: Paslanmaz Işıklı Kutu Harf Led Tabela, Plexiglas Işıklı Kutu Harf Led Tabela, Işıklı kutu harf tabela fiyatları

  Kutu Harf Tabela Modelleri

  Alüminyum Kutu Harf

  Alüminyum Kutu Harf

  Paslanmaz Kutu Harf Bursa

  Paslanmaz Kutu Harf

  Bursa Pleksi Kutu Harf

  Pleksi Kutu Harf

  Strafor Köpük Harfler

  Strafor Köpük Harfler